ŠV. VALENTINAS ARTĖJA - KAINOS MAŽĖJA! -15% NUOLADOS AKSESUARAMS IR DOVANŲ IDĖJOMS + NEMOKAMAS PRISTATYMAS TIK IKI 01.31D.

Dovanų kuponas / Gift card

1.1. Nuo 2022 balandžio 19d. UAB Vilniaus kailiai pardavimams skatinti sudaryti pirkėjams galimybę įsigyti 10, 25, 50, 100, 200, 500 ir 1000 Eur vertės elektroninius dovanų kuponus tik internetu bendrovės internetinėje parduotuvėje adresu www.vilniauskailiai.com, kuriems yra suteikiami tokie prekiniai kodai:

DK10 – 10 (dešimt) Eur vertės kuponas
DK2525 (dvidešimt penki) Eur vertės kuponas
DK50 – 50 (penkiasdešimt) Eur vertės kuponas
DK100 – 100 ( vienas šimtas) Eur vertės kuponas
DK200 – 200 (du šimtai) Eur vertės kuponas
DK500 – 500 (penki šimtai) Eur vertės kuponas
DK1000 – 1000 (vienas tūkstantis) Eur vertės kuponas

1.1.1. Elektroninių dovanų kuponų vizualūs pavyzdžiai, kurie parduodami el.parduotuvėje www.vilniauskailiai.com  pridedami kaip priedas Nr. 1. 

Dovanų kuponai e-parduotuvėje

1.1.2. Elektroninio Dovanų kupono pirkimo patvirtinimo dokumento vizualus pavyzdys pridedamas kaip priedas Nr.2.

1.2. 1.1. punkte išvardintų elektroninių dovanų kuponų įsigijimo ir kitos sąlygos yra skelbiamos bendrovės internetinėje parduotuvėje adresu www.vilniauskailiai.com: apmokėjimas, gavimas, išsiuntimas, pristatymas, grąžinimas, keitimas ir galiojimas ir kt.:

1.2.1. Dovanų kupono Apmokėjimas: tiesioginis bankinis pavedimas, kreditinės kortelės, elektroninė bankininkystė 7/24. 

1.2.2. Dovanų kupono siuntimas, pristatymas: 

1.2.2.1. Dovanų kupono pristatymas registruotu paštu ar kurjeriu negalimas: Dovanų kuponas nėra atskirai siunčiamas registruotu paštu ir/arba kurjerio pagalba. Dovanų kupono pirkimo patvirtinimą su dovanų kupono kodu pirkėjas gauna 1 (vienos) valandos bėgyje tik paties pirkėjo nurodytu elektroninio pašto adresu ir tik apmokėjus už dovanų kuponą ir tik pardavėjui gavus patvirtinimą, jog toks mokėjimas yra gautas į pardavėjo sąskaitą.

1.2.2.2. Elektroninio Dovanų kupono siuntimas elektroniniu būdu:

Elektroninio Dovanų kupono pirkimo patvirtinimą su dovanų kupono kodu pirkėjas gauna 1 (vienos) valandos bėgyje tik paties pirkėjo nurodytu elektroninio pašto adresu ,ir tik apmokėjus už dovanų kuponą ,ir tik pardavėjui gavus patvirtinimą, jog toks mokėjimas yra gautas į pardavėjo sąskaitą.

Atsiųstą/padovanotą elektroninį dovanų kuponą, kuriame yra nurodytas ir dovanų kupono unikalus kodas, dovanų kupono galiojimo laikas bei jo vertė, būtina išsaugoti savo e-pašto dėžutėje arba atsispausdinti savarankiškai kaip ir bet kokį kitą užsakymą internetinėje parduotuvėje:www.vilniauskailiai.com.

Dovanų kupono kodas bus reikalingas įvesti apmokant suformuotą dovanų krepšelį. Neturint Dovanų kupono kodo, atsiskaitymo metu sistema negalės išskaičiuoti dovanų kupono sumos, o fizinėje parduotuvėje pritaikyti dovanų kupono.

Jeigu dovanų kuponas yra prarastas, pateikus pardavėjui pirkto dovanų kupono užsakymo lapą ar užsakymo kodą, dovanų kupono kodą pardavėjas gali atstatyti.

1.2.3. Dovanų kupono galiojimas: 6 (šeši) mėnesiai nuo dovanų kupono įsigijimo dienos

1.2.4. Dovanų kupono įsigijimas, panaudojimas/atsiskaitymas dovanų kuponu: 

1.2.4.1. Dovanų kupono įsigijimas yra galimas tik perkant internetu el.parduotuvėje www.vilniauskailiai.com

1.2.4.2. Dovanų kupono panaudojimas ir atsiskaitymas juo yra galimas perkant internetu ir fizinėje Vilniaus kailiai parduotuvėje adresu: Paupio g. 46, Vilniuje

1.2.4.2.1. Perkant internetinėje parduotuvėje www.vilniauskailiai.com, atsiskaitymo metu skiltyje“ Gift card or discount code“ reikia įvesti el.paštu gauto patvirtinto dovanų kupono kodą, paspausti „apply“ ir pardavėjo sistema pati automatiškai minusuos dovanų kupono sumos vertę, sumažindama mokėtiną užsakymo sumą. Pvz. kaip priedas Nr. 3 pridedamas.

Pirkėjai, kuriems buvo dovanotas dovanų kuponas, suformuotame pirkinių krepšelio puslapyje prieš atsiskaitydami už dovanų kuponą, skiltyje „ Add a note to Your order“ privalo įvesti dovanų kupono naudotojo vardą ir pavardę paties pirkėjo saugumui.

1.2.4.2.2. Perkant ir atsiskaitant fizinėje „Vilniaus kailiai„ parduotuvėje reikia pardavėjui pateikti el. paštu gauto patvirtinto dovanų kupono dokumentą, kuriame yra nurodytas dovanų kupono kodas, kad pardavėjas galėtų patikrinti kodo galiojimą, sumą ir atitinkamai minusuoti dovanų kupono sumos vertę iš perkamų prekių bendros vertės.

1.2.4.2.3. Atsiskaitymas su vienu dovanų kuponu yra galimas tik vieną kartą.
1.2.4.2.4. Dovanų kupono kodas galioja tik vienam apsipirkimui.
1.2.4.2.5. Jei pirkimo metu dovanų kupono suma nėra pilnai išnaudojama, pinigų skirtumas nėra gražinamas, o dovanų kuponas nėra pratęsiamas.
1.2.4.2.6. Jei dovanų kupono suma yra mažesnė nei perkamų prekių vertė, tokiu atveju pirkėjas turi sumokėti pinigų skirtumą pardavėjui, taip kaip bus nurodyta užsakymo lape pirkimo metu pritaikius dovanų kuponą. Mokėtinas pinigų skirtumas nėra mažinamas pirkėjui kaip papildoma nuolaida.
1.2.4.2.7. Prekė/ės yra laikomos nupirktos panaudojant dovanų kuponą ir gali būti perduodamos ir/arba pristatomos pirkėjui tik tada, kai pirkėjas sumoka pilną perkamų prekių vertę kartu su dovanų kuponu.

1.2.5. Dovanų kupono keitimas, gražinimas: Dovanų kuponas ar jos sumos dalis nėra keičiama į kitų verčių kuponus ar bet kokias kitas prekes, ar pinigus nei internetinėje parduotuvėje www.vilniauskailiai.com, nei fizinėje parduotuvėje: Paupio g. 46, Vilniuje. Dovanų kuponas nėra gražinamas.

1.2.5.1. Neišnaudojus ar išnaudojus dovanų kupono sumą nepilnai iki dovanų kupono galiojimo pabaigos, neišnaudota likusi visa kupono suma ar jos dalis nėra gražinama, o dovanų kupono galiojimo terminas nėra pratęsiamas.

1.2.5.2. Išsirinkus prekes, viršijančias dovanų kupono sumą, skirtumas yra sumokamas papildomai tiek perkant internetu, tiek fizinėje parduotuvėje bankine kortele, el. bankininkyste arba grynais (tik fizinėje parduotuvėje).

1.2.5.3. Atsiskaitymas dovanų kuponu fizinėje parduotuvėje galimas tik pateikus el.paštu patvirtintą dovanų kupono įsigijimo lapą, kuriame yra nurodytas dovanų kupono kodas, dovanų kupono galiojimo data ir suma. Atsiskaitant dovanų kuponu fizinėje parduotuvėje, būtina pateikti asmens dokumentą.

Šios dovanų kupono taisyklės galioja iki atskiro vienašalio įmonės pranešimo.

UAB "Vilniaus kailiai" administracija