KONSULTACIJOS, REKOMENDACIJOS, UŽSAKYMAI: +37061550186, vilniauskailiaistore@gmail.com

COVID -19

COVID-19 PRANEŠIMAS.

TAISYKLĖS NUO 2022 02 05D.

Mieli klientai,

Informuojame Jus, jog visas Jūsų užsakomas ir perkamas prekes, jų atrinkimą, supakavimą, atidavimą, konsultavimą vietoje ir/arba internetu bei būtiną pagalbą pasimatavimui atlieka tik savo laisva valia pasiskiepiję įmonės darbuotojai, kurie taip pat pasirinktinai ir papildomai iki šiol testuojasi. O prieš suteikiant bet kokią paslaugą Jums yra nuolatos laikomasi visų privalomų higienos reikalavimų.

Siekiame ir stengiamės apsaugoti ne tik Jus, bet taip pat savo šeimas, artimuosius, draugus, kolegas, partnerius ir mūsų visų vaikų ugdymo įstaigas.

Stengiamės ir norime sklandžiai ir nenutrūkstamai vykdyti įmonės veiklą, o supančiai aplinkai suteikti galimybę gyventi, kiek šiuo metu įmanoma, saugų visavertį gyvenimą.

Todėl nuo š.m. vasario 5-os dienos, įsigaliojus LR Vyriausybės naujam sprendimui dėl Covid-19 pandemijos valdymo reikalavimų ir naujų taisyklių prekybos vietose, informuojame Jus:

1.1. UAB Vilniaus kailiai salone, adresu Paupio g.46, Vilniuje, galima pasimatuoti, pakeisti, atsiimti, gražinti prekę/es ir sumokėti už jas atvykus I-V, 7.30-16.00 val. Ir iš anksto susitarus telefonu +370 61550186 arba el.paštu.: info@kailiai.lt

1.2. Prieš Jums atvykstant ir pasitarę su Jumis, iš anksto paruošiame užsakymus ir sudarome sąlygas, kad bet kokia teikiama paslauga būtų atliekama itin greitai ir saugiai, minimalizuojant bet kokią riziką sveikatos sutrikdymui tiek lankytojams, tiek personalui.

1.3. Jei prieš atvykstant ar atvykimo dieną pastebėjote bet kokius neaiškius simptomus, panašius į peršalimą, virusą ar COVID-19, bet kurią šio viruso atmainą arba Jums jau yra nustatytas virusas, prašome nedelsiant pranešti dėl atšaukiamo apsilankymo ir suderinti kartu kitą jo datą, laiką bei kitas svarbias užsakymo atsiėmimo sąlygas tel. +370 61550186.

Atsiprašome, tačiau sergantys ar turintys peršalimo simptomų asmenys ir/arba jų šeimos nariai į prekybos vietą nebus įleidžiami.

1.4. Klientų srautų suvaldymui, kaip numato LR Vyriausybės nutarimas, vienu metu aptarnaujame tik vieną asmenį ir/arba vieną šeimą.

1.5. Atvykus prašome turėti iš anksto paruoštus tokius dokumentus ir priemones:

  • privaloma turėti ir dėvėti apsauginę medicininę veido kaukę arba respiratorių, esant poreikiui, suteikiame apsaugos ir dezinfekcijos priemones vietoje taip pat,
  • jei atvykstate su vaikais, vaikams nuo 6m. amžiaus rekomenduojame taip pat dėvėti veidą dengiančią apsauginę kaukę,
  • elektroniniu paštu patvirtintą užsakymo lapą,
  • elektroninį atspausdintą dovanų kuponą arba jo užsakymo lapą, jeigu tokį turite ir ketinate atsiskaityti su dovanų kuponu vietoje,
  • asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus,
  • bankinę kortelę atsiskaitymui.

Galimybių pasas ar kiti dokumentai, įrodantys Jūsų patikimą sveikatos būklę nėra privalomi.

1.6. Rekomendacijos prekybos vietoje:

  •  prekybos vietoje rekomenduojame nepamiršti laikytis asmens higienos, čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo, taip pat rekomenduojamo atstumo.
2. Prekes galima saugiai išsirinkti, konsultuotis, derėtis, apsipirkti ir gauti nuotoliniu būdu 7/24val, I-VII:

2.1. apsilankant internetinėje parduotuvėje: https://vilniauskailiai.com/collections

Svetainėje klientai aptarnaujami nuotoliniu būdu “chat” paskyros pagalba.

2.2. per Vilniaus kailiai paskyrą Facebook tinkle ir Facebook messenger programėlę:  https://www.facebook.com/kailiai

2.3. Įprastais bendrovės kontaktais: el.pastu.: info@kailiai.lt ir tel.+370 61550186

2.4. Su bendrovės atrinktais patikimiausiais Lietuvos ir užsienio kurjeriais apdraustos prekės siunčiamos į visus Lietuvos miestus ir kitas šalis bei pristatomos į Jūsų namus, darbovietes, paštomatus ir/arba atsiėmimo/paskirstymo punktus.

PASTABA: Ši informacija, galioja iki atskiro pakeitimo pagal LR Vyriausybės nustatytą tvarką.

Mums rūpi kiekvieno iš Jūsų galimybė apsipirkti Jums priimtinu būdu.

Mums rūpi mūsų kolektyvo ir jų šeimos narių bei artimųjų saugumas.

Mums rūpi mūsų veiklos tęstinumo galimybės ir tinkamai patenkinti Jūsų poreikiai.

Todėl gyvenkime pilnaverčiai ir atsakingai, o apsipirkime saugiai!

 2022 02 05