Season discounts up to 65% // Sezonono nuolaidos iki 65%

COVID -19

COVID-19 PRANEŠIMAS.
APSIPIRKIMO TAISYKLĖS NUO 2021 RUGSĖJO 13D.
Skubame pranešti, kad visas Jūsų perkamas prekes, jų atrinkimą, supakavimą, atidavimą, konsultavimą vietoje ir/arba internetu bei būtiną pagalbą pasimatavimui atlieka tik laisva valia pasiskiepiję įmonės darbuotojai, kurie taip pat pasirinktinai ir papildomai testuojasi.
Laisva valia ir savo asmeniniu pasirinkimu stengiamės apsaugoti ne tik Jus, bet taip pat savo šeimas, artimuosius, draugus, kolegas, partnerius ir mūsų vaikų ugdymo įstaigas.
Stengiamės ir norime sklandžiai ir nenutrūkstamai vykdyti įmonės veiklą, o supančiai aplinkai suteikti galimybę gyventi, kiek šiuo metu įmanoma, saugų visavertį gyvenimą.
  • Nuo š.m. Rugsėjo 13-os dienos galima:
1. Adresu: Paupio g.46, Vilniuje pasimatuoti, pakeisti, atsiimti, gražinti prekę:
I-V, 7.30-16.00 val. iš anksto susitarus telefonu +370 61550186 arba el.paštu.: info@kailiai.lt
- Apsitarę su Jumis, iš anksto suruošiame viską ir sudarome sąlygas, kad bet kokia paslauga būtų atliekama greitai ir saugiai.
- Atvykus turėti tokius dokumentus: Galimybių pasą, asmens tapatybę įrodantį dokumentą ir/arba kitus, Jūsų patikimą sveikatos būklę įrodančius dokumentus, taip kaip numato LR įstatymai.
- Su savimi taip pat rekomenduojame turėti apsauginę veido kaukę, esant poreikiui suteikiame apsaugos priemones ir vietoje.
2. Išsirinkiti, konsultuotis, derėtis, apsipirkti e.parduotuvėje: https://vilniauskailiai.com/collections
Klientai aptarnaujami nuotoliniu budu: 7/24val, I-VII
3. Konsultuotis, užsakyti ir gauti prekes išvengiant atvykimo, be galimybių paso:
- el.pastu.: info@kailiai.lt
- tel.+370 61550186
PASTABA: Su patikimiausiais Lietuvos ir užsienio kurjeriais apdraustos prekės siunčiamos į visus Lietuvos miestus ir kitas šalis bei pristatomos į Jūsų namus, darbovietes, paštomatus ir/arba atsiėmimo/paskirstymo punktus.
Ši informacija, galioja iki atskiro pakeitimo pagal LR įstatymus.
Mums rūpi sudaryti galimybes apsipirkti kiekvienam iš Jūsų. 
Gyvenkime visaverčiai, apsipirkime saugiai!